Program
A muzsika hangja
A Trapp család története már több generáción keresztül uralja a zenés színpadokat.
Hét gyerek mellé új nevelőnő érkezik, aki a rakoncátlan kölyköket a zene szeretetével és a közös éneklés örömével teljességgel megbabonázza.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, May 31 2013 3:00PM
Howard Lindsay - Russel Crouse - Richard Rodgers - Oscar Hammerstein: A muzsika hangja
Musical
A Trapp család története már több generáción keresztül uralja a zenés színpadokat. Magyarországon is kedvelt repertoár darabja színházainknak. A Budapesti Operettszínházban például 18 éven át játszották kétféle feldolgozásban.
Hét gyerek mellé új nevelőnő érkezik, aki a rakoncátlan kölyköket a zene szeretetével és a közös éneklés örömével teljességgel megbabonázza.
Az újra átélt családi harmónia különösen hat az egyébként zord és kemény nevelésre ösztönző családfőre, aki önmaga is megszédül a fiatal nevelőnő jóságától és szépségétől. Csakhogy Mária, a gyerekek új pótmamája apácanövendékként éli hétköznapjait és a hirtelen elé tárult boldogságtól megijedve, visszatér a zárda falai közé. Végül a háború borzalmai elől menekülő család, a nevelőnő által betanított altató dal koncertszerű előadásával jut át a németek által megszállt osztrák határon.
Our offer
Klasszikustól a szvingig Gilles Apap
Suggestions
Bogányi Gergely és a Máv Szimfonikus Zenekar koncertje
MŰSOR Mendelssohn: e-moll hegedűverseny, op.64 Furtwängler: II. e-moll szimfónia KÖZREMŰKÖDIK Amira Abouzahra - hegedű VEZÉNYEL Neeme Järvi
A Ránki-család hangversenye Takács-Nagy Gábor, Ránki Dezső, Ránki Fülöp, Klukon Edit
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.


































